logo

Hizmetlerimiz

Geniş Hizmet Yelpazesi

Dytara Kimya olarak ürün kalitesi ve kalite sürekliliği başlıca önceliklerimizdir!

Ürün Kalitesi

Dytara Kimya olarak ürün kalitesi ve kalite sürekliliğinin başlıca önceliklerimiz olduğunun farkındayız. Tekrarlanabilirliği yüksek boyamaların eldesi için çok dar tolerans aralıklarında standardizasyonu yapılan, yüksek kaliteli ürünlerle hizmet vermeye çalışıyoruz.

Müşteri Servisi

Amacımız, son derece rekabetçi bir pazarda hızlı ve güvenilir bir şekilde üstün çözümler ile sürekli değişen talepleri karşılamak için müşterilerimizle yakın çalışma ilişkileri kurmaktır. Sürekli Ar-Ge faaliyetleri ile yeni ürünlerin geliştirilmesine öncülük ediyoruz.

Teknik Destek

Dytara Kimya, boyama hatalarının nedenlerini analiz ederek ve müşterinin taleplerini karşılamak ve teknik kapasitelerini arttırmak için hem boya hem de optimum proses önerileriyle pratik çözümler sunmaktan gurur duymaktadır. Sadece boya için değil, aynı zamanda müşterinin ürün üretmesi için gereken tüm süreçte aktif teknik destek sağlamaktayız. Yüksek kaliteli ürün yelpazemiz ile çözüm ortağı olmak istiyoruz.

Hızlı Lojistik Desteği

Sahip olduğumuz lojistik altyapımız sayesinde ürünlerimiz yurtiçinde ve yurtdışında müşterilerimize hızlı bir şekilde teslim edilmektedir.